Новини вітрильного спорту

Змагання, чемпіонати, огляд новин та подій

Одеські спортсмени стали переможцями двох міжнародних регат

Спортсмени Одеської обласної ДЮСШ з вітрильного спорту завоювали 7 медалей за підсумками двох міжнародних регат. На 43-й міжнародній регаті на острові Хвар (Хорватія) серед спортсменів категорії «U-12» в класі «Оптиміст» (61 учасник) Данило МИХАЙЛИЧЕНКО став переможцем, а Святослав МАДОНІЧ фінішував другим.

У загальному заліку бронзову медаль завоював Дмитро Карабаджак. parus 01 Зліва направо: Святослав МАДОНІЧ, Дмитро Карабаджак і Данило МИХАЙЛИЧЕНКО - на церемонії нагородження лауреатів міжнародної регати в Хорватії У «Гонці навколо острова» герої були ті ж.

Тільки на цей раз переможцем став Святослав МАДОНІЧ, а його напарник - другим. Дмитро Карабаджак зайняв тут четверте місце. У регаті «Bodrum Winter Trophy», яка відбулася в турецькому Бодрумі, перемогу в класі «Оптиміст» (148 учасників) знову здобув Святослав.