МІЖНАРОДНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ
ВІТРИЛЬНОГО СПОРТУ

КЛАСУ "ЛАЗЕР"

"Лазер" - клас гоночних швертботів міжнародного класу. Екіпаж - 1 людина.
Конструкція відрізняється простотою, що дозволило шверботу стати одним з найпопулярніших гоночних яхт-дінго.
Загальна кількість побудованих в світі «Лазерів» наближається до 200 тисячам штук.

Сайт керманичів та прихільників

Яхт класу "ЛАЗЕР"

Стратегічна мета МГО УАК "ЛАЗЕР" в розвитку вітрильного спорту - популяризація і розвиток в Україні масового парусного руху. А також виявлення та навчання найсильніших спортсменів.

Досягнення цієї мети передбачає інтенсивну роботу в декількох напрямках.
Розвиток дитячо-юнацького спорту, залучення дітей в вітрильний спорт, розширити можливості відбору найсильніших спортсменів яхт класу "ЛАЗЕР "до збірної команди  Укріїні.
Збільшення кількості спортсменів яхт класу "ЛАЗЕР", відновлення дитячих парусних секцій навчання та підвищення кваліфікації керманичів яхт класу "ЛАЗЕР".
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

ТРЕБА РАЗОМ ВСІМ ТРИМАТИСЯ, ЦЕ — НАД УСІМ

Сенс у тім, що треба разом всім триматися, це — над усім
Коли вітер виє, хвиля криє, рве душу пілігрима грім
Поки ми разом, в небі плескають вітрила
Поки ми разом, з нами вища сила

ТНМК

Існує три різних типи «Лазерів»

«Лазер 4.7», «Лазер Радиал» і «Лазер Стандарт». Їх корпуси ідентичні; відрізняються вони лише висотою щогли і площею єдиного вітрила. «Лазер» підбирається, виходячи з ваги яхтсмена. Так, Laser 4.7 з вітрилом площею 4,7 м² підходить для спортсменів вагою 45-55 кг - найчастіше на нього з ще більш маленького «Оптиміста» пересідають підлітки. Laser Radial з площею вітрила 5,76 м² позиціонується як човен для дівчат, оптимальну вагу для нього - 55-75 кг. Стандартний Laser має площу вітрила 7,06 м² і підходить для яхтсменів вагою 75-85 кг. Це, втім, не означає, що більш важкий людина не зможе сісти на «Лазер» - він витримує до 100 кг. Однак, якщо ви думаєте про те, щоб серйозно ганятися в цьому класі, то зайву вагу (як, втім, і його недолік) буде заважати вам досягти високих результатів.

Image

Пошук