Три яхти в одній:

отримувати задоволення від гонок на Laser можуть люди будь-якого віку і зросту

Історія компанії Laser Performanc

Один з найбільших виробників невеликих яхт і снарядів для відпочинку на воді відраховує свою історію з креслення швертбота, який канадський дизайнер Брюс Кірбі накидав під час телефонної розмови зі своїм другом і суперником в вітрильних перегонах Йеном Брюсом в 1969 році.

Проект Laser передбачав перевезення швертбота на даху автомобіля.

Човен дебютувала в 1971 на Йью-Йоркському бот-шоу, а вже в 1974 представники 24 країн зібралися на перший чемпіонат світу в класі Laser.

Творці проекту не мали фінансових можливостей налагодити виробництво і збут «Лазерів», тому роздали ліцензії кільком фірмам по всьому світу. В Європі права отримала британська Performance Sailcraft. Вона енергійно взялася за справу, спроектувавши ряд похідних моделей, таких як Laser 2000, Bahia і Laser SB3, які мали грандіозний успіх. Але левову частку прибутку забезпечив Laser, коли увійшов в Олімпійську програму в 1996 році.

Безпосередньо Laser Performance була створена в 2007 році після приєднання до британської компанії виробника пляжних швертботів класу Sunfish - компанії Vanguard, заснованої братами Харкен. Захист патентами і ексклюзивними правами забезпечила зростання продажів. За 60 років існування Sunfish продано 300 тис. Човнів, а швертботів Laser налічується понад 200 тис. Не обійшлося без скандалів. У 2012 році у Laser Performance закінчилася ліцензія на виробництво монотипного швертбота-трійки Laser SB3, який спроектував Тоні Кастро. Laser Performance звинувачували в низькій якості човнів, і далі виробництво «сбешкі» продовжила вже британська Sportsboat World.

У 2013 році сам Брюс Кірбі вимагав позбавити Laser Performance прав на будівлю свого дітища, так як компанія, нібито, перестала виплачувати роялті. Після низки судових розглядів Laser Performance вдалося відстояти свою позицію і продовжити будівництво популярного швертбота. статус Працює. виробництво Низка злиттів і поглинань, які привели до формування Laser Performance, зумовила постійне переміщення виробництва. У 70-80-х це були підприємства в США і Канаді, до 1989 виробництво Laser було розміщено в ПАР. Сьогодні штаб-квартира Laser Performance знаходиться в США, а виробництво розташоване в Лонг Бакбо, Великобританія. Модельний ряд Laser Performance виробляє ряд пляжних і спортивних швертботів, таких як Sunfish, сімейство проектів Laser (Pico, Bug, Bahia і т. Д.), Club420, катамарани Dart. Крім цього, в асортименті компанії є паддлборди і комплектуючі для човнів.

Особливості Як і в далеких 70-х, Laser Performance штампує сотнями пляжні іграшки та «клубні гонщики» зі склопластику. Об'єднуючим початком більшості моделей є простота у використанні і універсальність.

Діаграми вимірювань

У 120 країнах світу ходять під вітрилом більше 184 000 швертботів Laser. Кожен з них побудований в суворій відповідності з правилами класу, що виключає можливість застосування удосконалень, які є причиною більшого числа апеляцій на змаганнях. Виходячи на гонку на Laser, Ви можете бути впевнені, що всі інші учасники регати використовують абсолютно такі ж суду, і будь-яка перемога стане винятковою заслугою самого яхтсмена, ніяк не пов'язаної з спритністю його постачальника суднового устаткування. Крім того, це означає, що Ваш Laser ніколи не застаріє.
Image
Image

Стандартный парус и мачта снизу

Image

Стандартная секция MkII Sail & Mast Bottom

Image

Радиальная секция паруса и мачты

Image

4.7 Нижняя часть паруса и мачты

Image

Красный ромб

Image

Пошук